top of page

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MIDA MA PEAKSIN TEADMA VASTUVÕTULE TULLES?

Palun tule vastuvõtule alati terve ja puhanuna. Ortopeedilise osteopaadi vastuvõtt võrdub sinu kehale keskpärase treeninguga ning erilisi ettevalmistusi selleks tegema ei pea. Riietu mugavalt, proovi enne vastuvõttu võimalusel kaks tundi mitte süüa.

MIDA VASTUVÕTUL TEHAKSE?

Esmasel vastuvõtul on vaja informeerida ortopeedilist osteopaati kindlasti eelnenud vigastustest, operatsioonidest, terviseprobleemidest. Kuna iga klient on erinev, küsitakse täiendavaid küsimusi vastavalt kliendi terviseprobleemile ja eelnenud ravile. Vajadusel kontrollib ortopeediline osteopaat üle ka kliendi liikuvuse ja palub teha kergemaid painutus- või liikumisharjutusi. Peale vestlust alustakse raviga, mis viiakse läbi lähtuvalt kliendi terviseprobleemist. Küsi alati julgelt lisainfot, kui midagi jääb arusaamatuks.  Vajadusel annab ortopeediline osteopaat sulle ka kodused harjutused.

KUI TIHTI PEAB OSTEOPAADI VASTUVÕTU KÄIMA?

Kui sul on terviseprobleemid, mida ortopeediline osteopaatia saab lahendada, siis oleks hea pöörduda vastuvõtule koheselt. Nii ennetad tõsisemaid tüsistusi ja ka ravile kuluv ajakulu on väiksem. Kui tunned ennast tervena ja sul ei ole otseseid kaebusi, siis oleks hea külastada osteopaati kaks korda aastas.

MIDA MA PEAKSIN TEADMA PEALE PROTSEDUURI TOIMUMIST?

Ortopeediline osteopaatia protseduur mõjub kehale kui mõõdukas treening. Kuna protseduuri käigus töödeldakse lihaseid ja liigeseid, siis paar päeva võib olla tunda lihaste valulikkust. See on täiesti normaalne ja möödub iseenesest. Proovi järgnevatel päevadel rohkem puhata, joo rohkelt vett, väldi intensiivse koormusega trenni ning ära mine sauna.

KAS RASEDAD VÕIVAD TULLA VASTUVÕTULE?

Rasedad võivad külastada osteopaati, aga kindlasti peaks rasedusest vastuvõtul teada andma.

MIKS PEAKS PEALE SÜNNITUST VASTUVÕTULE TULEMA?

Naise organism teeb raseduse ja sünnituse käigus läbi kardinaalsed füsioloogilised muutused. Kehale on see stressirohke aeg ning taastumine võtab pikalt aega. Selleks, et korrektne kehaasend taastuks kiiremini ning ei tekiks pikaaegseid komplikatsioone, tasub aegsasti pöörduda ortopeedilise osteopaadi vastuvõtule.

KUI MA EI SAA VASTUVÕTULE TULLA?

Palun teavita meid esimesel võimalusel, kui sa ei saa vastuvõtule tulla. Vähem kui 24 tundi ette teavitamise või kohale mittetulemise korral kohaldub teenustasu.

KKK: FAQ
bottom of page