top of page
shutterstock_316587977.jpg
Teenused: Text

TEENUSTE KIRJELDUS

Teenindame kliente eesti, vene, inglise ja soome keeles

Ortopeediline osteopaatia

Ortopeedilise osteopaatia vastuvõtt kestab kuni 45 minutit. Protseduur hõlmab endas täpse tervisemure kaardistamist, füsioteraapilisi teste, kogu keha teraapiat, lihaste ja liigeste  mobilisatsiooni-manipulatsiooni, vajadusel koduseid harjutusi liikuvuse parandamiseks.  

Ortopeediline kaela- ja seljateraapia

Ortopeediline kaela- ja seljateraapia kestab kuni 30 minutit. Protseduur hõlmab endas täpse kaela ja seljaprobleemi kaardistamist, füsioteraapilisi teste, kaela- ja seljateraapiat teraapiat, lihaste ja liigeste mobilisatsiooni ja manipulatsiooni, vajadusel koduseid harjutusi liikuvuse parandamiseks.


Mobilisatsiooni ja manipulatsiooni teraapia 3D laual

Ortopeedilise osteopaatia vastuvõtt võib toimuda nii tavalisel teraapialaual kui ka mobilisatsiooni ja manipulatsiooni laual. 3D laud aitab kliendil õiget kehaasendit fikseerida ja harjutusi teha tõsisemate terviseprobleemide korral.

Taastusravi ja ravivõimlemine

Peale igat teraapiat on oluline hoida saavutatud tulemust. Olenevalt teraapia valikust ja tulemusest, võib ortopeediline osteopaat vajadusel määrata ka kodused harjutused, mida tuleks kindlasti ettenähtud programmi järgi teha. Kõik harjutused ning soovitused sisalduvad juba teraapia hindades.

Erakorraline vastuvõtt

Erakorraline vastuvõtt toimub väljaspool tavapäraseid tööaegasid, nädalavahetusel või riigipühadel. Vajadusel saab Tallinnas ja Harjumaal kutsuda ortopeedilise osteopaadi ka koju. Palun võta meiega hinna ja võimaluste täpsustamiseks ühendust e-posti või telefoni teel.

Ortopeedilise osteopaadi tellimine töökohale

Ortopeedilise osteopaatia teenust on võimalik tellida oma ettevõttesse koha peale. Palume otse ühendust võtta hinna ja aja täpsustamiseks.

Stebby piletitega vastuvõtt

Palume Stebby pilet osta enne vastuvõtule tulekut ja broneerida vastuvõtu aeg esimesel võimalusel.

Kinkekaart

Soovi korral saad meilt osta kinkekaarte vabalt valitud summas ning kehtivusega 12 kuud.

Teenused: Text

BRONEERI AEG

Palun jäta meile oma kontaktandmed,

et saaksime sinuga ühendust võtta aja broneerimiseks.


Ortopeedilise osteopaatia teenusele mitteilmumisel või teenuse osutamise päeval aja tühistamisel rakendub kliendile teenuse osutamise tasu. Ortost OÜ jätab endale õiguse antud juhtudel esitada kliendile broneeritud teenuse maksumuses arve. Vastuvõtu aja broneerimisel on klient automaatselt kinnitanud, et on tutvunud aja tühistamise tingimustega ja neid aktsepteerinud.

Täname! Võtame ühendust esimesel võimalusel.

shutterstock_316587977.jpg
Teenused: Price Quote
bottom of page